Entity Taxonomy (1.0.1) - en to lt translation catalogue (213 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: vocabularies
lt: žodynai

en: term
lt: terminas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Desc
lt: Maž

en: node
lt: mazgas

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: Delete term
lt: Ištrinti terminą

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: Global
lt: Globalus

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: Values
lt: Reikšmės

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Selection type
lt: Pasirinkimo tipas

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: About
lt: Apie

en: vocabulary
lt: žodynas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Uses
lt: Naudoja

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lt: Termino tėvinis terminas. Tai gali sukurti dublikatus, jei naudojate žodyną, leidžiantį kelis tėvinius elementus.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lt: Gylis atitiks mazgus, pažymėtus terminais hierarchijoje. Pavyzdžiui, jei turite terminą "vaisius" ir antrinį terminą "obuolys", o gylis yra 1 (ar daugiau), filtruojant pagal terminą "vaisius" bus gauti mazgai, pažymėti tiek "obuoliu", tiek "vaisiumi". Jei neigiamas, galioja priešingai – ieškant "obuolio" bus gauti ir mazgai, pažymėti "vaisiumi", jei gylis yra -1 (ar mažiau).

en: Link this field to its term page
lt: Susieti šį laukelį su jo termino puslapiu

en: Limit terms by vocabulary
lt: Apriboti terminus žodynu

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lt: Pasirinkite, kuriam žodynui rodyti terminus įprastose parinktyse.

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Show hierarchy in dropdown
lt: Rodyti hierarchiją išskleidžiamajame sąraše

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar šis vertimas turi būti atnaujintas.

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Žodyno %name rikiavimas atstatytas į abėcėlinį.

en: The name of the term.
lt: Termino pavadinimas.

en: Translation needs update
lt: Vertimas turi būti atnaujintas

en: The weight of this term in relation to other terms.
lt: Šio termino svoris kitų terminų atžvilgiu.

en: Help text to display for the vocabulary.
lt: Pagalbinis tekstas, rodomas žodynui.

en: Whether or not related terms are enabled within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar susijusių terminų funkcija įjungta žodyne. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
lt: Žodyne leidžiamas hierarchijos tipas. (0 = išjungta, 1 = vienas lygis, 2 = keli lygiai)

en: Whether or not multiple terms from this vocabulary may be assigned to a node. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar mazgui galima priskirti kelis šio žodyno terminus. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: Whether or not terms are required for nodes using this vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar terminai yra privalomi mazgams, naudojantiems šį žodyną. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: Whether or not free tagging is enabled for the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar laisvas žymėjimas įjungtas žodynui. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
lt: Žodyno svoris kitų žodynų atžvilgiu.

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, pavadinimas.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
lt: Pasirinkite, kuriuos žodynus norite susieti. Atminkite, kad kiekvienas rastas terminas sukurs naują įrašą, todėl šis ryšys geriausiai veikia su vienu žodynu, turinčiu tik vieną terminą vienam mazgui.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
lt: Galite pakeisti %capital_name terminų tvarką tempdami aukštyn ar žemyn,  galite sugrupuoti patempdami terminą dešiniau.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
lt: %capital_name turi terminus sugrupuotus pagal tėvinį elementą. Galite pertvarkyti terminus %capital_name pasinaudojus "tempti paleisti" principu.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
lt: %capital_name turi terminus su keliais tėviniais elementais. Terminų su keliais tėviniais elementais tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą redaguodami kiekvieną terminą taip, kad jis turėtų tik vieną tėvinį elementą.

en: Administer vocabularies and terms
lt: Administruoti žodynus ir terminus

en: Vocabulary machine name
lt: Žodyno mašininis pavadinimas

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris

en: Asc
lt: Did

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, mašininis pavadinimas.

en: Display error message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: Sticky status
lt: Prikabinimo būsena

en: RSS category
lt: RSS kategorija

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
lt: Jei pasirinkta, nariai gali įvesti kelias reikšmes formatu 1+2+3. Dėl reikalingo JOIN operacijų skaičiaus, AND bus vertinamas kaip OR šiame filtre.

en: Load default filter from term page
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš termino puslapio

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse

en: The term UUID.
lt: Termino UUID.

en: Representative node
lt: Atstovaujantis mazgas

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam terminui pagal pasirinktą rikiavimo kriterijų.

en: Content with term
lt: Turinys su terminu

en: Relate all content tagged with a term.
lt: Susieti visą turinį, pažymėtą terminu.

en: Multiple-value handling
lt: Kelių reikšmių apdorojimas

en: Filter to items that share all terms
lt: Filtruoti elementus, kurie turi visus terminus

en: Filter to items that share any term
lt: Filtruoti elementus, kurie turi bent vieną terminą

en: Date in the form of CCYYMMDD.
lt: Data CCYYMMDD formatu.

en: Date in the form of YYYYMM.
lt: Data YYYYMM formatu.

en: Date in the form of YYYY.
lt: Data YYYY formatu.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
lt: Data MM formatu (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
lt: Data DD formatu (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
lt: Data WW formatu (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
lt: Keisti tarpus terminų pavadinimuose į brūkšnelius

en: Limit to vocabulary
lt: Apriboti iki žodyno

en: Vocabulary language
lt: Žodyno kalba

en: The node revision ID.
lt: Mazgo versijos ID.

en: The term ID.
lt: Termino ID.

en: The term language code.
lt: Termino kalbos kodas.

en: Term Parents
lt: Tėviniai terminai

en: The parents of this term.
lt: Šio termino tėviniai elementai.

en: The date the term was last updated.
lt: Data, kada terminas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The time that the term was last edited.
lt: Laikas, kada terminas buvo paskutinį kartą redaguotas.

en: The vocabulary to which the term is assigned.
lt: Žodynas, kuriam priskirtas terminas.

en: Existing term VID
lt: Esamo termino VID

en: The term description.
lt: Termino aprašymas.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
lt: Termino tėvinių elementų Drupal terminų ID.

en: The vocabulary ID.
lt: Žodyno ID.

en: The name of the vocabulary.
lt: Žodyno pavadinimas.

en: The description of the vocabulary.
lt: Žodyno aprašymas.

en: The names of the node types the vocabulary may be used with.
lt: Mazgo tipų, su kuriais galima naudoti žodyną, pavadinimai.

en: Maintain index table
lt: Tvarkyti indekso lentelę

en: Override selector
lt: Nepaisyti parinkiklio

en: Number of terms per page
lt: Terminų skaičius puslapyje

en: Whether or not the content related to a term is sticky.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra prikabintas.

en: Whether or not the content related to a term is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra prikabintas. Norėdami rodyti prikabintą turinį pirmiausia, nustatykite mažėjimo tvarka.

en: The date the content related to a term was posted.
lt: Data, kada buvo paskelbtas su terminu susijęs turinys.

en: Publish status
lt: Paskelbimo būsena

en: Whether or not the content related to a term is published.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra paskelbtas.

en: The source language from which this translation was created.
lt: Šaltinio kalba, iš kurios buvo sukurtas šis vertimas.

en: The author of this translation.
lt: Šio vertimo autorius.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
lt: Unix laiko žyma, kada buvo sukurtas vertimas.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
lt: Unix laiko žyma, kada vertimas buvo paskutinį kartą išsaugotas.

en: Configuring displays and form displays
lt: Rodymo ir formos rodymo konfigūravimas

en: Managing vocabularies
lt: Žodynų valdymas

en: Managing terms
lt: Terminų valdymas

en: Classifying entity content
lt: Esybių turinio klasifikavimas

en: Adding new terms during content creation
lt: Naujų terminų pridėjimas kuriant turinį

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
lt: Nėra žodynų. <a href=":link">Pridėti žodyną</a>.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lt: Nėra terminų. <a href=":link">Pridėti terminą</a>.

en: Format of the term description.
lt: Termino aprašymo formatas.

en: Module responsible for the vocabulary.
lt: Modulis, atsakingas už žodyną.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
lt: Palikite tuščią visiems. Kitu atveju pirmasis pasirinktas terminas bus numatytasis vietoje "Bet kuris".

en: Unique machine name of the vocabulary.
lt: Unikalus žodyno mašininis pavadinimas.

en: The vocabulary name.
lt: Žodyno pavadinimas.

en: Language for this field.
lt: Šio laukelio kalba.

en: Translation of either the title or explanation.
lt: Pavadinimo arba paaiškinimo vertimas.

en: The term language.
lt: Termino kalba.

en: Translation ID.
lt: Vertimo ID.

en: Name of property being translated.
lt: Verčiamos savybės pavadinimas.

en: %capital_name contains the following terms.
lt: %capital_name turi šiuos terminus.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
lt: %capital_name turi terminus, sugrupuotus pagal tėvinius terminus

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
lt: %capital_name turi terminus su keliais tėviniais elementais.

en: %vocabulary: Create terms
lt: %vocabulary: Kurti terminus

en: %vocabulary: Delete terms
lt: %vocabulary: Ištrinti terminus

en: %vocabulary: Edit terms
lt: %vocabulary: Redaguoti terminus

en: Term language
lt: Termino kalba

en: The entity type this translation relates to
lt: Esybės tipas, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The target language for this translation.
lt: Tikslinė šio vertimo kalba.

en: Boolean indicating whether the translation is published (visible to non-administrators).
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar vertimas paskelbtas (matomas ne administratoriams).

en: The entity ID this translation relates to
lt: Esybės ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The entity revision ID this translation relates to
lt: Esybės versijos ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: Integer value of Object ID
lt: Sveikojo skaičiaus objekto ID reikšmė

en: Parent lid
lt: Tėvinis lid

en: Language string ID
lt: Kalbos eilutės ID

en: A module defined group of translations
lt: Modulio apibrėžta vertimų grupė

en: Full string ID for quick search: type:objectid:property.
lt: Pilnas eilutės ID greitai paieškai: tipas:objektoid:savybė.

en: The {filter_format}.format of the string
lt: {filter_format}.formato eilutė

en: Plural index number
lt: Daugiskaitos indekso numeris

en: Language for this term.
lt: Šio termino kalba.

en: Term name translation.
lt: Termino pavadinimo vertimas.

en: Term description translation.
lt: Termino aprašymo vertimas.

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Terminus su atnaujintais tėviniais elementais pakeitė kitas narys, pakeitimų išsaugoti nepavyko.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
lt[0]: %capital_name turi @count terminą su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.
lt[1]: %capital_name turi @count terminus su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.
lt[2]: %capital_name turi @count terminų su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this term.
lt: Hierarchiją galite keisti tik <em>paskelbtos</em> šio termino versijos.

en: Internationalization mode.
lt: Tarptautinimo režimas.

en: Translation of either the name or the description.
lt: Pavadinimo arba aprašymo vertimas.

en: Language code from locales_target table
lt: Kalbos kodas iš locales_target lentelės
