Entity Taxonomy (1.0.0) - en to uk translation catalogue (218 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Add term
uk: Додати термін

en: Separator
uk: Розділювач

en: Exclude
uk: Вилучити

en: vocabularies
uk: словники

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Desc
uk: Спад

en: node
uk: матеріал

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Created new term %term.
uk: Створено новий термін %term.

en: Deleted term %name.
uk: Видалено термін "%name".

en: Delete term
uk: Видалити термін

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Видалення терміна також видалить усі його нащадків, якщо вони існують. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Updated vocabulary %name.
uk: Оновлено словник %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити словник %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
uk: Видалення словника також знищить усі його терміни. Цю дію неможливо буде відмінити.

en: Deleted vocabulary %name.
uk: Видалено словник %name.

en: Global
uk: Глобальне

en: Add terms
uk: Додати терміни

en: Updated term %term.
uk: Оновлено термін %term.

en: Values
uk: Значення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: No name
uk: Без імені

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: About
uk: Про модуль

en: vocabulary
uk: словник

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.

en: Relations
uk: Стосунки

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією матеріалів.

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Is one of
uk: Один з

en: Uses
uk: Використання

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
uk: Булева індикація того, чи цей переклад має бути оновлений.

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
uk: Терміни відображуються в порядку збільшення ваги.

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути словник %title до впорядкування за абеткою?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
uk: Скидання словника приведе до скасування всіх власних впорядкувань і впорядкує пункти за абеткою.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Скинути словник %name до сортування за абеткою.

en: The name of the term.
uk: Назва терміна.

en: Translation needs update
uk: Переклад потребує оновлення

en: The weight of this term in relation to other terms.
uk: Вага даного терміна стосовно інших термінів.

en: Help text to display for the vocabulary.
uk: Текст довідки, відображуваний для словника.

en: Whether or not related terms are enabled within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
uk: чи Припустимі зв'язані терміни в словнику. (0 = неприпустимі, 1 = припустимі)

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
uk: Тип ієрархії дозволений у словнику. (0 = відключена, 1 = одиночна, 2 = множинна)

en: Whether or not multiple terms from this vocabulary may be assigned to a node. (0 = disabled, 1 = enabled)
uk: Чи можуть множинні терміни з даного словника бути призначені якому-небудь матеріалу. (0 = вимкнено, 1 = увімкнено)

en: Whether or not terms are required for nodes using this vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
uk: Вимагати терміни для матеріалів, що використовують даний словник. (0 = вимкнено, 1 = увімкнено)

en: Whether or not free tagging is enabled for the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
uk: Чи увімкнений вільний вибір теґів в словнику. (0 = неприпустимі, 1 = припустимі)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
uk: Вага словника стосовно інших словників.

en: Published status
uk: Стан публікації

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Виберіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: Term count
uk: Кількість термінів

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
uk: Можна перевпорядкувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею, і згрупувати терміни під батьківським терміном, рухаючи їх нижче і правіше батька.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
uk: %capital_name містить терміни, що згруповані під одним батьківським терміном. Можна пересортувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name містить терміни з кількома батььками. Інтерфейс переміщення мишею для термінів з кількома батьками не працює, але можна увімкнути переміщення мишею, якщо відредагувати терміни таким чином, щоб у них був лише один батько.

en: Administer vocabularies and terms
uk: Адміністрування словників та термінів

en: Vocabulary machine name
uk: Машинна назва словника

en: Weight for added term
uk: Вага для доданого терміна

en: Asc
uk: Зрост

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін.

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: Sticky status
uk: Стан прикріплення

en: RSS category
uk: Категорія RSS

en: Master
uk: Головне

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька значень у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: Load default filter from term page
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки терміна

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
uk: Перетворити дефіси з URL в пробіли в значеннях фільтра назви терміна

en: The term UUID.
uk: UUID терміна.

en: Representative node
uk: Характерний матеріал

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримання одного характерного матеріалу для кожного терміна відповідно до вибраного критерію впорядкування.

en: Content with term
uk: Матеріал з терміном

en: Relate all content tagged with a term.
uk: Зв'язок з усіма матеріалами, що позначені теґом з терміном.

en: Multiple-value handling
uk: Обробка багатозначності

en: Filter to items that share all terms
uk: Фільтрувати по елементах, що містять усі терміни

en: Filter to items that share any term
uk: Фільтрувати по елементам, що містять будь-який термін

en: Date in the form of CCYYMMDD.
uk: Дата у форматі CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
uk: Дата у форматі YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
uk: Дата у форматі YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
uk: Дата у форматі MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
uk: Дата у форматі DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
uk: Дата у форматі WW (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
uk: Перетворювати пробіли в назвах термінів у дефіси

en: Limit to vocabulary
uk: Обмеження словника

en: Vocabulary language
uk: Мова словника

en: The node revision ID.
uk: ID редакції матеріалу.

en: The term ID.
uk: Ідентифікатор терміна.

en: The term language code.
uk: Код мови терміна.

en: Term Parents
uk: Батьки терміна

en: The parents of this term.
uk: Батьки даного терміна.

en: The date the term was last updated.
uk: Дата останнього оновлення терміна.

en: The time that the term was last edited.
uk: Час останнього редагування терміна.

en: The vocabulary to which the term is assigned.
uk: Словник, до якого належить термін.

en: Existing term VID
uk: VID наявного терміна

en: The term description.
uk: Опис терміна.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
uk: Ідентифікатори термінів-батьків терміна.

en: The vocabulary ID.
uk: ID словника.

en: The name of the vocabulary.
uk: Назва словника.

en: The description of the vocabulary.
uk: Опис словника.

en: The names of the node types the vocabulary may be used with.
uk: Назва типів матеріалу, з якими може використовуватися словник.

en: Maintain index table
uk: Підтримувати таблицю індексу

en: Override selector
uk: Перевизначити перемикач

en: Number of terms per page
uk: Кількість термінів на сторінку

en: Whether or not the content related to a term is sticky.
uk: Чи матеріал, пов'язаний з терміном, прикріплено.

en: Whether or not the content related to a term is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
uk: Чи матеріал, пов'язаний з терміном, прикріплено. Щоб прикріплений матеріал був першим, встановіть цей пункт за спаданням.

en: The date the content related to a term was posted.
uk: Дата, коли був опублікований пов'язаний з терміном матеріал.

en: Publish status
uk: Стан публікації

en: Whether or not the content related to a term is published.
uk: Чи матеріал, пов'язаний з терміном, опубліковано.

en: The source language from which this translation was created.
uk: Вихідна мова, з якої було здійснено цей переклад.

en: The author of this translation.
uk: Автор даного перекладу.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
uk: Час створення перекладу у unix-форматі.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
uk: Час останнього збереження перекладу у unix-форматі.

en: Configuring displays and form displays
uk: Налаштовування відображень та відображень форми

en: Managing vocabularies
uk: Керування словниками

en: Managing terms
uk: Керування термінами

en: Classifying entity content
uk: Класифікація вмісту сутності

en: Adding new terms during content creation
uk: Додавання нових термінів під час створення матеріалу

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href=":link">Додати словник</a>.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href=":link">Додати термін</a>.

en: Format of the term description.
uk: Формат опису терміну.

en: Module responsible for the vocabulary.
uk: Модуль, відповідальний за словник.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
uk: Для всіх залиште порожнім. В іншому випадку, базовим замість "Усі" буде перший вибраний термін

en: Unique machine name of the vocabulary.
uk: Унікальна машинна назва для словника.

en: The vocabulary name.
uk: Назва словника.

en: Language for this field.
uk: Мова для цього поля.

en: Translation of either the title or explanation.
uk: Переклад або назви, або опису.

en: The term language.
uk: Мова терміну.

en: Translation ID.
uk: Ідентифікатор перекладу.

en: Name of property being translated.
uk: Назва властивості буде перекладена.

en: %capital_name contains the following terms.
uk: %capital_name містить наступні терміни.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
uk: %capital_name містить терміни, груповані під батьківськими термінами

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
uk: %capital_name містить терміни з кількома батьками

en: %vocabulary: Create terms
uk: %vocabulary: Створення термінів

en: %vocabulary: Delete terms
uk: %vocabulary: Видалення термінів

en: %vocabulary: Edit terms
uk: %vocabulary: Редагування термінів

en: Term language
uk: Мова терміну

en: The entity type this translation relates to
uk: Тип сутності, до якої відноситься цей переклад

en: The target language for this translation.
uk: Цільова мова цього перекладу.

en: Boolean indicating whether the translation is published (visible to non-administrators).
uk: Булева індикація того, чи переклад опублікований (видимий неадміністраторам).

en: The entity ID this translation relates to
uk: Ідентифікатор сутності, до якої належить цей переклад

en: The entity revision ID this translation relates to
uk: Ідентифікатор редакції сутності, до якої належить цей переклад

en: Integer value of Object ID
uk: Цілочисельне значення ідентифікатора об'єкту

en: Parent lid
uk: Батьківський lid

en: Language string ID
uk: ID рядка мови

en: A module defined group of translations
uk: Визначена модулем група перекладів

en: Full string ID for quick search: type:objectid:property.
uk: Повнорядковий ID для швидкого пошуку: type:objectid:property.

en: The {filter_format}.format of the string
uk: {filter_format}.format для цього рядка

en: Plural index number
uk: Номер індексу множини

en: Language for this term.
uk: Мова для цього терміна.

en: Term name translation.
uk: Переклад назви терміна

en: Term description translation.
uk: Переклад опису терміна.

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Терміни з оновленими батьками були змінені іншим користувачем, неможливо було зберегти зміни.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
uk[0]: %capital_name містить 1 термін з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.
uk[1]: %capital_name містить @count терміни з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.
uk[2]: %capital_name містить @count термінів з очікуваними редакціями. Перетягування термінів з очікуваними редакціями не підтримується, але ви можете повторно ввімкнути підтримку перетягування, якщо переведете кожен термін в опублікований стан.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this term.
uk: Ви можете лише змінити ієрархію для <em>опублікованої</em> версії цього терміну.

en: Internationalization mode.
uk: Режим інтернаціоналізації.

en: Translation of either the name or the description.
uk: Переклад назви або опису.

en: Language code from locales_target table
uk: Код мови з таблиці locales_target
