Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (378 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Subscribers
uk: Читачі

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Resources
uk: Ресурси

en: Developers
uk: Розробники

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Піктограма

en: Audio
uk: Звук

en: Filename
uk: Назва файла

en: Region
uk: Область

en: Menu
uk: Меню

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Icons
uk: Піктограми

en: Layout
uk: Макет

en: Components
uk: Компоненти

en: Attachment
uk: Долучення

en: Issue
uk: Проблема

en: n/a
uk: н/д

en: Picture
uk: Зображення

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Last post
uk: Останній допис

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Severity
uk: Важливість

en: Fields
uk: Поля

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Normal
uk: Звичайне

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Up
uk: Вгору

en: Medium
uk: Середній

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Desc
uk: Спад

en: Colors
uk: Кольори

en: Forum
uk: Форум

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Blog
uk: Блоґ

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Users
uk: Користувачі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: White
uk: Білий

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Video
uk: Відео

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Link color
uk: Колір посилання

en: New
uk: Нові

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: medium
uk: середній

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Transparent
uk: Прозорий

en: FAQs
uk: Часті запитання

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: About
uk: Про модуль

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Tables
uk: Таблиці

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Light
uk: Світла

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Primary
uk: Основні

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Blue Lagoon (default)
uk: Блакитна Лагуна (стандартна)

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Iris
uk: Райдуга

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: All content
uk: Всі матеріали

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Dark
uk: Темний

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Wide
uk: Широкий

en: Icon set
uk: Набір піктограм

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: About us
uk: Про нас

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу

en: Header background bottom
uk: Нижня частина фону верхнього колонтитулу

en: extra
uk: додаткові

en: Node operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з матеріалом

en: With selection
uk: З вибраним

en: Editorial
uk: Редагування

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: copyright
uk: авторське право

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Extra Small
uk: Надмале

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Send status
uk: Стан відправки

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: Max 1300x1300
uk: Максимум 1300x1300

en: Max 2600x2600
uk: Максимум 2600x2600

en: Max 325x325
uk: Максимум 325x325

en: Max 650x650
uk: Максимум 650x650

en: Narrow
uk: Вузький

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я або адреса електронної пошти містить

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Drupal, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: Drupal administration theme with modern minimalist design.
uk: Друпалівська адміністративна тема з сучасним мінімалистичним дизайном.

en: System Messages Color Scheme
uk: Колірна схема системних повідомлень

en: Use local files for reusable media.
uk: Використовувати локальні файли для багаторазових медіа.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.

en: Comments published
uk: Коментарі опубліковано

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.

en: Comments unapproved
uk: Коментарі не затверджено

en: There are no custom blocks available.
uk: Доступні власні блоки відсутні

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
