Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (307 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Issue
lt: Leidinys

en: n/a
lt: n/d

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Up
lt: Viršun

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Desc
lt: Maž

en: Forum
lt: Forumas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Glossary
lt: Žodynas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: New
lt: Naujas

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Audio file
lt: Garso failas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Account
lt: Paskyra

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Email: Plain
lt: El. paštas: paprastas tekstas

en: Email: HTML
lt: El. paštas: HTML

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Video file
lt: Vaizdo failas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: All content
lt: Visas turinys

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Stop sending
lt: Nustoti siųsti

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Bulk update
lt: Masinis atnaujinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Asc
lt: Did

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Node operations bulk form
lt: Mazgų operacijų masinio veiksmo forma

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Fallback date format
lt: Atsarginis datos formatas

en: File usage
lt: Failo naudojimas

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Dar nesukūrėte jokių turinio tipų. Eikite į <a href="@create_content">turinio tipo kūrimo puslapį</a>, kad pridėtumėte naują turinio tipą.

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: Links related to the active user account
lt: Nuorodos, susijusios su aktyvia nario paskyra

en: Administrative task links
lt: Administravimo užduočių nuorodos

en: Site information links
lt: Svetainės informacijos nuorodos

en: Site section links
lt: Svetainės sekcijų nuorodos

en: User tool links, often added by modules
lt: Nario įrankių nuorodos, dažnai pridedamos modulių

en: Send status
lt: Siųsti būseną

en: Send newsletter issue
lt: Siųsti naujienlaiškio leidimą

en: Find and manage files.
lt: Rasti ir valdyti failus.

en: All content, by month.
lt: Visas turinys pagal mėnesį.

en: Recent content.
lt: Naujausias turinys.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: All content, by letter.
lt: Visas turinys pagal raidę.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
lt: Turinys, priklausantis tam tikram sistematikos terminui.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
lt: Rodo naujausių svetainės narių paskyrų sąrašą.

en: Who's online block
lt: Šiuo metu svetainėje blokas

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
lt: Rodo paskiausiai aktyvių narių vardus ir bendrą aktyvių narių skaičių.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Files overview
lt: Failų apžvalga

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lt: Failo naudojimo informacija: {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
lt: Rasti ir valdyti turinį

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: A list of new users
lt: Naujų narių sąrašas

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: A list of users that are currently logged in.
lt: Šiuo metu prisijungusių narių sąrašas.

en: Newsletter Issue
lt: Naujienlaiškio leidinys

en: Use <em>Newsletter Issue</em> for newsletters.
lt: Naudokite <em>Naujienlaiškio leidin</em> naujienlaiškiams

en: Use local files for reusable media.
lt: Naudokite vietinius failus daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
lt: Pagrindinio puslapio turinys dar nesukurtas.<br/>Vadovaukitės <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Naudotojo vadovu</a>, kad pradėtumėte kurti svetainę.

en: Remote video
lt: Nuotolinis vaizdo įrašas

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
