aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (297 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Archive
uk: Архів

en: View
uk: Перегляд

en: Audio
uk: Звук

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Upload
uk: Викласти

en: type
uk: тип

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: no
uk: ні

en: Separator
uk: Розділювач

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Filter
uk: Фільтр

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Load
uk: Завантажити

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх словників, для яких шаблони не визначені)

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон для шляхів облікових записів користувачів

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів (крім масового оновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Strings to Remove
uk: Рядки для вилучення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Forum
uk: Форум

en: Loop
uk: Цикл

en: File type
uk: Тип файла

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Tokens
uk: Замінники

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Add file
uk: Додати файл

en: Period
uk: Крапка

en: any
uk: будь-який

en: Video
uk: Відео

en: Asterisk
uk: Зірочка

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: File types
uk: Типи файлів

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: Automatic alias
uk: Автоматичний синонім

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихідному значенні замінника.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки літери та цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: File display
uk: Відображання файлу

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: "@s" content
uk: "@s" - вміст

en: Link to file
uk: Посилання на файл

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Factor
uk: Фактор

en: About
uk: Про модуль

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Title only
uk: Тільки назва

en: pixels
uk: пікселів

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Colon
uk: Двокрапка

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Delete selected files
uk: Вилучити вибрані файли

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: MIME types
uk: Типи MIME

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: View files
uk: Перегляд файлів

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Slash
uk: Коса риска

en: Download URL
uk: URL завантаження

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Render
uk: Відобразити

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Як діяти Автосиноніму при оновленні існуючого матеріалу, де вже існує синонім?

en: Reduce strings to letters and numbers
uk: Зменшувати рядки до літер та чисел

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
uk: <strong>Увага:</strong> виконується без підтвердження. Впевніться, у ваших діях перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!".<br /> Перед використанням цієї функції ви можете зробити резервну копію бази даних та/або таблиці url_alias.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: Maximum alias and component length
uk: Максимальна довжина синоніма і компонента

en: Administer pathauto
uk: Адміністрування Автосиноніма

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати шаблони для автоматичних синонімів і масово видаляти URL-синоніми.

en: Notify of Path Changes
uk: Сповіщення про зміни шляхів

en: Determines whether or not users are notified.
uk: Визначає, чи сповіщати користувачів.

en: Upload a new file
uk: Відвантажити новий файл

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: %title has been created.
uk: %title було успішно створено.

en: %title has been updated.
uk: %title було оновлено.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи несинонімізованих шляхів, для яких генеруватимуться синоніми URL

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення синонімів URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
uk[0]: Генеровано @count URL-синонім.
uk[1]: Генеровано @count URL-синоніми.
uk[2]: Генеровано @count URL-синонімів.

en: Updated alias for node @nid.
uk: Оновлено синонім для матеріала @nid.

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії

en: Updated alias for term @tid.
uk: Оновлено синонім для терміна @tid.

en: Updated alias for forum @tid.
uk: Оновлено синонім для форуму @tid.

en: Updated alias for user @uid.
uk: Оновлено синонім для користувача @uid.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count матеріала.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count терміна.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count термінів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count термінів.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count облікового запису.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: and where %property is %value
uk: а також %property - %value

en: where %property is %value
uk: де %property - %value

en: and where
uk: а також

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх типів, для яких шаблони не визначені)

en: Underscore
uk: Підкреслення

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: No new URL aliases to generate.
uk: Нових синонімів URL не створено.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
uk: <strong>Максимальна довжина синоніма</strong> та <strong>максимальна довжина компонента</strong> за умовчанням має значення 100  і обмежується @max з модуля Автосинонім. Ця довжина обмежена довжиною стовпчика "alias" з таблиці бази даних url_alias. Базова схема бази даних для цього стовпчика дорівнює @max. Якщо буде вказана довжина, що дорівнює одному з встановлених в стовпчику "alias", це може викликати проблеми у випадах, коли системі потрібно додати кілька слів до синонімізованої URL-адреси. Потрібно вказувати значення, що дорівнює довжині стовпчика "alias" мінус довжина можливих рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адреси. Довжина рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адрес залежить від увімкнених модулів і налаштувань модуля Автосинонім. Рекомендоване і базова значення дорівнює 100.

en: Double quotation marks
uk: Подвійні лапки

en: Single quotation marks (apostrophe)
uk: Апостроф

en: Back tick
uk: Обернений апостроф

en: Hyphen
uk: Дефіс

en: Vertical bar (pipe)
uk: Вертикальна риска

en: Left curly bracket
uk: Ліва фігурна дужка

en: Left square bracket
uk: Ліва квадратна дужка

en: Right curly bracket
uk: Права фігурна дужка

en: Right square bracket
uk: Права квадратна дужка

en: Plus sign
uk: Знак "плюс"

en: Equal sign
uk: Знак "дорівнює"

en: Percent sign
uk: Знак відсотків

en: Caret
uk: Вставка (^)

en: Dollar sign
uk: Символ долару

en: Number sign (pound sign, hash)
uk: Знак решітки (дієз, номер)

en: At sign
uk: Символ At (@)

en: Exclamation mark
uk: Знак оклику

en: Tilde
uk: Тільда

en: Left parenthesis
uk: Ліва дужка

en: Right parenthesis
uk: Права дужка

en: Question mark
uk: Знак питання

en: Less-than sign
uk: Знак "менше"

en: Greater-than sign
uk: Знак "більше"

en: Backslash
uk: Обернена коса риска

en: Display precedence order
uk: Показувати за пріоритетом

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
uk: Коли файл відвантажується на цей сайт, йому присвоюється один з наступних типів, грунтуючись на тому, що це за файл.

en: Manage file types
uk: Керувати типами файлів

en: Manage file display
uk: Керувати відображенням файла

en: File view mode
uk: Режим перегляду файла

en: Are you sure you want to delete this file? | Are you sure you want to delete these files?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цей файл?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці файли?

en: Tokens associated with file types.
uk: Замінники, пов'язані з типами файлів.

en: The name of the file type.
uk: Назва для типу файлів.

en: The unique machine-readable name of the file type.
uk: Унікальна машинна назва для типу файлів.

en: The number of files belonging to the file type.
uk: Кількість файлів, що належить до даного типу.

en: The file type of the file.
uk: Тип даного файла.

en: Administer files
uk: Адміністрування файлів

en: File entity
uk: Файлова сутність

en: Unknown file type
uk: Невідомий тип файла

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL

en: Use site default RSS settings
uk: Використовувати базові RSS-налаштування сайту

en: The type of the file.
uk: Тип файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Joined path
uk: З’єднаний шлях

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
uk: Кожне значення масиву очищено модулем Автосинонім і потім з’єднано похилими рисками у рядок, що нагадує URL-адресу.

en: Replace file
uk: Замінити файл

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
uk: Цей файл замінить наявний файл. Цю дію буде неможливо скасувати.

en: Rendered
uk: Вималювано

en: Administer file types
uk: Адміністрування типів файлів

en: @type %name was uploaded.
uk: @type %name було викладено.

en: Provide a simple link to the file entity.
uk: Пряме посилання на файлову сутність.

en: Provide a simple link to edit the file entity.
uk: Пряме посилання на редагування файлової сутності.

en: Provide a simple link to delete the file entity.
uk: Пряме посилання на видалення файловоі сутності.

en: Provide a simple link to download the file entity.
uk: Пряме посилання на завантаження файлової сутності.

en: Add and upload new files
uk: Додавання і викладання нових файлів

en: View own private files
uk: Перегляд власних приватних файлів

en: View own files
uk: Перегляд власних файлів

en: View private files
uk: Перегляд приватних файлів

en: Add file type
uk: Додати тип файла

en: Enable file type
uk: Увімкнути тип файлів

en: Disable file type
uk: Вимкнути тип файлів

en: Delete file type
uk: Видалити тип файлів

en: Usage link
uk: Посилання на використання

en: Provide a simple link to view the usage of the file entity.
uk: Пряме посилання на перегляд відомостей про використання файлової сутності.

en: Update file alias
uk: Оновити синонім файла

en: Link this field to the original file
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний файл

en: %type_name: Edit own files
uk: %type_name: Редагування власних файлів

en: %type_name: Edit any files
uk: %type_name: Редагування будь-яких файлів

en: %type_name: Delete own files
uk: %type_name: Видалення власних файлів

en: %type_name: Delete any files
uk: %type_name: Видалення будь-яких файлів

en: %type_name: Download own files
uk: %type_name: Видалення власних файлів

en: %type_name: Download any files
uk: %type_name: Завантаження будь-яких файлів

en: Displays a link that will force the browser to download the file.
uk: Відображає посилання, котре змушує браузер завантажувати файл.

en: The URL to download the file directly.
uk: URL для прямого завантаження даного файла.

en: Bulk generation will only generate URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
uk: Пакетне генерування створюватиме синоніми URL  лише для позицій, що наразі не мають синонімів. Це зазвичай застосовується при встановленні модуля Автосинонім на сайт, що має несинонімізовані матеріали, котрі необхідно синонімізувати пакетно.

en: Bulk generate
uk: Пакетне генерування

en: Autoplay: %autoplay
uk: Автовідтворення: %autoplay

en: Loop: %loop
uk: Повтор: %loop

en: Muted: %muted
uk: Вимкнено звук: %muted

en: Display of multiple files
uk: Відображення декількох файлів

en: Show audio controls
uk: Показати елементи керування аудіо

en: Schema type
uk: Тип схеми

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the US-ASCII alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
uk: Якщо в шаблоні містяться нестандартні символи (наприклад, кирилиця) чи має тоді модуль Автосинонім транслітерувати їх в абетку US-ASCII? Транслітерація виконується модулем Транслітерація (Transliteration).

en: Provide a simple link to the file.
uk: Пряме посилання на даний файл.

en: File Entity settings
uk: Налаштування файлової сутності

en: Skip filetype selection
uk: Пропускати вибір типу файла

en: Skip scheme selection
uk: Пропускати вибір теми

en: Skip available fields
uk: Пропускати доступні поля

en: Allow insecure downloads
uk: Дозволяти незахищені відвантаження

en: Delete file configuration
uk: Видалити файлову конфігурацію

en: Access to file @url denied
uk: Доступ до файла @url обмежений

en: File @uri not found
uk: Файл @uri не знайдено

en: Edit file @file
uk: Редагувати файл @file

en: Update URL-Alias
uk: Оновити URL-синонім

en: All of your %label path aliases have been deleted.
uk: Всі ваші синоніми шляху %label були успішно видалені.

en: See <a href=":pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Докладніше у <a href=":pathauto-help">Довідці Автосиноніма</a>.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
uk: Максимальна довжина генерованих синонімів. Рекомендована довжина - 100. Максимально можлива довжина - @max.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
uk: Максимальна довжина будь-якого компонента в синонімі (наприклад, [title]). Рекомендована довжина - 100. Максимально можлива довжина - @max.

en: The <a href=":url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
uk: <a href=":url">Налаштування модуля Переспрямування (Redirect)</a> працюють залежно від того, чи створено переспрямування при видаленні синоніму.

en: Considering installing the <a href=":url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
uk: Поміркуйте про встановлення <a href=":url">модуля Переспрямування (Redirect)</a>, аби переспрямування додавались одразу після змін синонімів.

en: Update URL-Alias of an entity
uk: Оновити URL-синонім сутності

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
uk: Зніміть позначку для створення власного синоніма нижче. <a href="@admin_link">Налаштувати шаблони URL-синонімів.</a>
