aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (224 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: View
pl: Widok

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: no
pl: nie

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Load
pl: Wczytaj

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
pl: Domyślny wzór adresu (wpływa na wszystkie słowniki poniżej z pustymi wzorami)

en: Pattern for forums and forum containers
pl: Wzorzec dla adresów forów oraz adresów działów forów

en: Pattern for user account page paths
pl: Wzór dla adresu konta użytkownika

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Display alias changes (except during bulk updates).
pl: Informuj o zmianach w aliasach adresów (poza przypadkami hurtowego uaktualniania).

en: Replace by separator
pl: Zamień na separator

en: Maximum alias length
pl: Maksymalna długość aliasu

en: Maximum component length
pl: Maksymalna długość składnika aliasu

en: Update action
pl: Uaktualnianie elementu

en: Strings to Remove
pl: Łańcuchy znaków do usunięcia

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
pl: Dostarcza modułom mechanizm służący do automatycznego generowania aliasów dla treści, którymi zarządzają.

en: Loop
pl: Pętla

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Destination
pl: Cel

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Period
pl: Okres

en: any
pl: dowolny

en: Video
pl: Wideo

en: Asterisk
pl: Gwiazdka

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: File types
pl: Typy plików

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: URL path settings
pl: Adres

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pl: Automatycznie utworzony alias %original_alias pozostaje w konflikcie z istniejącym aliasem. Alias zmieniono na %alias.

en: Delete aliases
pl: Usuń aliasy

en: Automatic alias
pl: Alias automatyczny

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
pl: Znak użyty do oddzielenia słów w tytule. Znak zastąpi każdą spację i znak interpunkcyjny. Użycie spacji lub znaku + może spowodować nieoczekiwane rezultaty.

en: Character case
pl: Wielkość liter

en: Leave case the same as source token values.
pl: Pozostaw wielkość liter tak jak w oryginale.

en: Change to lower case
pl: Zamień na małe litery.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
pl: Nic nie robi. Pozostawia stary alias nietknięty.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
pl: Tworzy nowy alias. Istniejący alias będzie nadal funkcjonował.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
pl: Tworzy nowy alias. Kasuje stary alias.

en: Transliterate prior to creating alias
pl: Transliteruj przed stworzeniem aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
pl: Przetwarza nowy alias, tak aby jego litery i cyfry należały wyłącznie do alfabetu ASCII-96.

en: No action (do not replace)
pl: Brak działania (nie zamieniaj)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy dla @label. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count

en: Delete aliases now!
pl: Skasuj aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
pl: Wszystkie aliasy twoich adresów zostały skasowane.

en: File display
pl: Wyświetlanie pliku

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: "@s" content
pl: Treść "@s"

en: Link to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Keyword relevance
pl: Trafność wyszukiwania

en: Recently posted
pl: Niedawno dodane

en: Factor
pl: Czynnik

en: About
pl: O stronie

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Patterns
pl: Wzory

en: Title only
pl: Tylko tytuł

en: pixels
pl: piksele

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Colon
pl: Dwukropek

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Comma
pl: Przecinek

en: Semicolon
pl: Średnik

en: MIME type
pl: typ MIME

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Slash
pl: Ukośnik (prawy)

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Punctuation
pl: Interpunkcja

en: The name of the file.
pl: Nazwa pliku.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Ampersand
pl: Znak ampersand

en: Render
pl: Renderowanie

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pl: Nie można rozpakować pliku %file, to nie jest prawidłowe archiwum.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
pl: Co powinien wykonać Pathauto podczas uaktualniania istniejącego elementu, który posiada już zdefiniowany alias?

en: Reduce strings to letters and numbers
pl: Zredukuj do liter i cyfr.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
pl: Słowa do usunięcia z aliasów URL, oddzielone przecinkami. Nie należy używać tego do usuwania znaków interpunkcyjnych.

en: Choose aliases to delete
pl: Wybierz aliasy do usunięcia

en: All aliases
pl: Wszystkie aliasy

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
pl: <strong>Uwaga:</strong> nie ma prośby o potwierdzenie. Upewnij sie przed kliknięciem guzika "Skasuj aliasy!", że wiesz co robisz.<br />Przed użyciem tej opcji możesz chcieć wykonać kopię zapasową bazy danych i/lub tablicy url_alias table.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
pl: Ignoruję alias %alias ze względu na to, że jest taki sam jak ścieżka wewnętrzna.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source, zamieniając %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source.

en: Maximum alias and component length
pl: Maksymalna długość aliasa i komponentu

en: Administer pathauto
pl: Administrowanie pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
pl: Umożliwia użytkownikom konfigurację wzorów automatycznego generowania aliasów i ich masowego usuwania.

en: Notify of Path Changes
pl: Informuj o zmianach ścieżek

en: Determines whether or not users are notified.
pl: Określa czy użytkownicy są informowani czy nie.

en: Upload a new file
pl: Wyślij nowy plik

en: Output machine name
pl: Wyjściowy identyfikator systemowy

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: %title has been created.
pl: %title został utworzony.

en: %title has been updated.
pl: %title został zaktualizowany.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
pl: Wybierz typy ścieżek nie posiadających aliasów URL, dla których należy wygenerować aliasy.

en: Bulk updating URL aliases
pl: Masowa aktualizacja aliasów URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
pl[0]: Wygenerowano 1 alias URL.
pl[1]: Wygenerowano @count aliasy URL.
pl[2]: Wygenerowano @count aliasów URL.

en: Updated alias for node @nid.
pl: Zaktualizowano alias węzła @nid.

en: Taxonomy term paths
pl: Ścieżki terminów kategorii.

en: Updated alias for term @tid.
pl: Zaktualizowano ścieżki dla terminu @tid.

en: Updated alias for forum @tid.
pl: Zaktualizowano alias forum @tid.

en: Updated alias for user @uid.
pl: Zaktualizowano alias użytkownika @uid.

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
pl[0]: Zaktualizowano alias URL dla jednego węzła.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count węzłów.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count węzłów.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
pl[0]: Zaktualizowano alias URL 1 terminu.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
pl[0]: Zaktualizowano aliasy URL 1 konta użytkownika.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count kont użytkowników.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count kont użytkowników.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
pl: Domyślny wzór ścieżki (dotyczy wszystkich typów zawartości poniżej, które nie mają wypełnionego wzoru)

en: Underscore
pl: Podkreślenie

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: View mode: %mode
pl: Tryb widoku: %mode

en: No new URL aliases to generate.
pl: Brak nowych aliasów URL do wygenerowania.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
pl: <strong>Maksymalna długość aliasu</strong> oraz <strong>maksymalna długość składnika</strong> domyślnie mają wartość 100 oraz ograniczone są limitem @max znaków. Ta wartość jest uzależniona od rozmiaru kolumny "alias" tabeli url_alias w bazie danych. Domyślny schemat w bazie danych zakłada rozmiar kolumny równy @max. Jeśli wartość długości aliasu będzie równa rozmiarowi kolumny "alias" może to spowodować problemy podczas tworzenia aliasów z dodatkowymi składnikami. Powinna zostać użyta wartość będąca rozmiarem kolumny "alias" pomniejszona o ilość znaków, jakie mogą być w ten sposób dodane do adresu. Długość dodatkowych części adresu zależy od ustawień Pathauto oraz uruchomionych modułów. Rekomendowana i zalecana wartość tej opcji to 100.

en: Double quotation marks
pl: Cudzysłów apostrofowy

en: Single quotation marks (apostrophe)
pl: Cudzysłów pojedynczy (apostrof)

en: Back tick
pl: Odwrócony apostrof

en: Hyphen
pl: Łącznik

en: Vertical bar (pipe)
pl: Kreska pionowa (rura)

en: Left curly bracket
pl: Lewy nawias klamrowy

en: Left square bracket
pl: Lewy nawias kwadratowy

en: Right curly bracket
pl: Prawy nawias klamrowy

en: Right square bracket
pl: Prawy nawias kwadratowy

en: Plus sign
pl: Znak plus

en: Equal sign
pl: Znak równości

en: Percent sign
pl: Znak procent

en: Caret
pl: Kareta (daszek)

en: Dollar sign
pl: Znak dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
pl: Kratka (hasz)

en: At sign
pl: Małpa (at)

en: Exclamation mark
pl: Wykrzyknik

en: Tilde
pl: Tylda

en: Left parenthesis
pl: Lewy nawias okrągły

en: Right parenthesis
pl: Prawy nawias okrągły

en: Question mark
pl: Znak zapytania

en: Less-than sign
pl: Znak mniejszości

en: Greater-than sign
pl: Znak większości

en: Backslash
pl: Ukośnik wsteczny (lewy)

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
pl: Podczas wysłania pliku na stronę, plik zostaje przypisany jako jeden z podanych poniżej typów na podstawie jego rodzaju.

en: Manage file display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem pliku

en: Rendered file
pl: Wyrenderowany plik

en: Display the file in a specific view mode
pl: Wyświetl plik w określonym trybie widoku

en: Generate automatic URL alias
pl: Generuj automatyczny alias URL

en: Use site default RSS settings
pl: Użyj domyślnych ustawień RSS strony

en: File content
pl: Zawartość pliku

en: @title (in use)
pl: @title (w użyciu)

en: The type of the file.
pl: Typ pliku.

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Joined path
pl: Złączona ścieżka

en: Alt attribute
pl: Atrybut alt

en: Title attribute
pl: Atrybut title

en: Add file type
pl: Nowy typ pliku

en: Default allowed file extensions
pl: Domyślne dozwolone rozszerzenia plików

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików

en: Pattern for all @bundle paths
pl: Wzór dla wszystkich adresów @bundle
