Taxonomy CSV import/export (6.x-5.5) - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Related terms
pl: Powiązane terminy

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: CSV export
pl: Eksport do pliku CSV

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Import failed.
pl: Import zakończony niepowodzeniem.

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: add a new vocabulary
pl: dodaj nowy słownik

en: An error occurred during the import.
pl: Wystąpił błąd w trakcie importu.

en: CSV import
pl: Import z pliku CSV

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Terms order
pl: Kolejność terminów

en: WARNING
pl: OSTRZEŻENIE

en: Example:
pl: Przykład:

en: Synonyms terms
pl: Synonimy

en: Term weights
pl: Wagi terminu

en: Term descriptions
pl: Opis terminu

en: Line contains empty items. They will be ignored.
pl: Wiersz zawiera puste elementy. Będą one zignorowane.

en: Too many items. Third and next columns will be ignored, as a term gets only one description and one weight.
pl: Zbyt wiele elementów. Trzecia i następne kolumny będą zignorowane, jako że termin może mieć tylko jeden opis i jedną wagę.

en: Updated term.
pl: Zaktualizowany termin.

en: Terms (flat vocabulary)
pl: Terminy (słownik zwykły)

en: Update (merge) existing term and items if exist else create
pl: Aktualizuj (złącz) terminy jeśli istnieją lub dodaj nowe

en: Update (replace) existing term and items if exist else create
pl: Aktualizuj (zamień) terminy jeśli istnieją lub dodaj nowe

en: Ignore existing term and create a new term
pl: Ignoruj istniejący termin i dodaj nowy

en: Duplicate existing term
pl: Powiel istniejące terminy

en: Custom delimiter
pl: Separator niestandardowy

en: 1. What do you want to import?
pl: 1. Co zaimportować?

en: In the below text area
pl: W poniższym polu tekstowym

en: CSV value delimiter
pl: Separator wartości CSV

en: Autocreate a new vocabulary
pl: Automatycznie utwórz nowy słownik

en: Import in an existing vocabulary
pl: Import do istniejącego słownika

en: Terms to import
pl: Terminy do zaimportowania

en: Due to server restrictions, the <strong>maximum upload file size is !max_size</strong>. Files that exceed this size will be disregarded.
pl: Ze względu na ograniczenia serwera,  <strong>maksymalnym transferem pliku jest !max_size</strong>. Pliki, które przekraczają ten rozmiar nie będą uwzględniane.

en: Vocabulary choice
pl: Wybór słownika

en: [Choose an existing vocabulary]
pl: [Wybierz istniejący słownik]

en: Size of your file is null.
pl: Rozmiar twojego pliku nie posiada wartości..

en: Starting uploading of datas...
pl: Rozpoczynanie przesyłu danych...

en: no parent (flat)
pl: brak rodzica (płaski)

en: single parent (tree)
pl: pojedynczy rodzic (drzewo)

en: multiple parents (polyhierarchy)
pl: wielokrotni rodzice (polihierarchia)

en: Lines:
pl: Wiersze:

en: No line to import. Please first check your file and file uploading, else reinstall module from a fresh release or submit an issue.
pl: Brak wiersza do importu. Proszę sprawdź najpierw swój plik i plik wysyłany albo przeinstaluj moduł ze świeżego wydania lub dodaj problem.

en: No term to import. Please first check your file and file uploading, else reinstall module from a fresh release or submit an issue.
pl: Brak terminu do importu. Proszę sprawdź najpierw swój plik i plik wysyłany lub przeinstaluj moduł ze świeżego wydania lub dodaj problem.

en: Problem when caching imported term. Please first check your file and file uploading, else reinstall module from a fresh release or submit an issue.
pl: Problem przy buforowaniu importowanego terminu. Proszę sprawdź najpierw swój plik i plik wysyłany lub przeinstaluj moduł ze świeżego wydania lub dodaj problem.

en: Warnings have been reported on this line.
pl: Ostrzeżenia są raportowane w tym wierszu.

en: Empty line.
pl: Pusty wiersz.

en: Comment line.
pl: Wiersz komentarza.

en: Command line.
pl: Linia poleceń.

en: Removed existing term.
pl: Ususnięty istniejący termin.

en: No term to process.
pl: Brak terminu do przetworzenia.

en: Items of the line have been successfully imported.
pl: Elementy wiersza zostały pomyślnie zaimportowane.

en: Custom enclosure
pl: Niestandardowy załącznik

en: CSV value enclosure
pl: Załącznik wartości CSV

en: Terms can be imported into a new vocabulary or in an existing one. You can choose to duplicate an existing vocabulary too in order to check import. You might want to !add-new-vocab.
pl: Terminy mogą być importowane do nowego słownika lub do istniejącego. Możesz wybrać aby też zduplikować obecny słownik, w celu sprawdzenia importu. Może chcesz !add-new-vocab.

en: The vocabulary you want to import the file into.
pl: Słownik, do którego zostanie zaimportowany plik.

en: Basic stats on imported terms
pl: Podstawowe statystki na temat importowanych terminów.

en: List of imported terms
pl: Lista zaimportowanych terminów

en: By message (compact view)
pl: Według wiadomości (widok kompaktowy)

en: By line (list view)
pl: Według wiersza (widok listy)

en: Available informations about lines import.
pl: Dostępne informacje o imporcie wierszy.

en: Import terms from text.
pl: Importuj terminy z tekstu.

en: No first column, but line can be processed.
pl: Brak pierwszej kolumny, ale wiersz może być przetworzony.

en: No parent, so it is a root term.
pl: Brak rodzica, więc jest to termin główny.

en: Term has been already imported in a previous line.
pl: Termin był już importowany w poprzednim wierszu.

en: No message.
pl: Brak wiadomości.

en: Use this form to import a taxonomy, a structure or a list of terms into a vocabulary from a simple <a href="!link" title="Wikipedia definition">CSV</a> file, a url or a copy-and-paste text.
pl: Użyj tego formularza, aby importować tasonomię, strukturę lub listę terminów do słownika z pojedynczego pliku  <a href="!link" title="definicja Wikipedii">CSV</a>, url lub tekst kopiuj-wklej.

en: 2. Where are items to import?
pl: 2. Gdzie są elementy do zaimportowania?

en: Choose the delimiter used in the CSV file you want to import. Tabulation can't be used with text area import.
pl: Wybierz separator użyty w pliku CSV, który chcesz importować. Tabulacja nie może być użyta przy imporcie pola tekstowego.

en: Choose the enclosure used in the CSV file you want to import.
pl: Wybierz załącznik użyty w pliku CSV, który chcesz importować.

en: Warnings and notices
pl: Ostrzeżenia i uwagi

en: Warnings, notices and informations
pl: Ostrzeżenia, uwagi i informacje

en: Hierarchical tree structure or one term by line structure
pl: Struktura hierarchiczna lub jeden termin na linijkę

en: Polyhierarchical structure
pl: Wiele struktur hierarchicznych

en: Import process is stopped.
pl: Proces importu został zatrzymany.

en: This line won't be processed.
pl: Ten wiersz nie będzie przetwarzany.

en: Line is processed.
pl: Wiersz jest przetwarzany.

en: You choose to import a taxonomy by a file, but you don't set its name or its size is greater than the server's limit.
pl: Wybrałeś import taksonomii przez plik, ale nie ustawiłeś jego nazwy lub jego rozmiar jest większy niż limit serwera.

en: Your file can't be converted to utf-8. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP or convert your file to utf-8 and disable 'Enable utf-8 conversion' option.
pl: Twój plik nie może zostać przekonwertowany na utf-8. Proszę zainstaluj iconv, GNU recode lub mbstring dla PHP lub przekonweertuj swój plik na utf-8 i wyłącz opcję  'Enable utf-8 conversion'

en: Despite your option, your file is not recognize as an UTF-8 encoded one. Convert it before submit it.
pl: Pomimo twojej opcji, twój plik nie jest rozpoznawany jako zakodowany UTF-8. Przekonwertuj go przez dodaniem.

en: Impossible to get parent of first item, because previous line has less parent(s). You may add one or more parents to current line or change lines order.
pl: Niemożliwe jest uzyskanie rodzica pierwszego elementu, ponieważ poprzedni wiersz ma mniej rodziców. Możesz dodać jednego lub więcej rodziców do bieżącego wiersza lub zmienić kolejność wierszy.

en: Line contains duplicate items.
pl: Wiersz zawiera zduplikowane elementy.

en: Weight in second column is not an allowed number.
pl: Waga w drugiej kolumnie jest liczbą niedozwoloną.

en: One or more items are not numbers.
pl: Jeden lub więcej elementów nie jest cyfrą.

en: A term cannot be a parent of itself.
pl: Termin nie może być sam sobie nadrzędny.

en: No first column term to import. Empty first column is allowed only with structure or multiple terms import.
pl: Brak terminu w pierwszej kolumnie do importu. Pusta pierwsza kolumna jest dozwolona tylko ze strukturą lub importem wielokrotnych terminów.

en: No item in second or third column.
pl: Brak elementu w drugiej lub trzeciej kolumnie.

en: Some items aren't present.
pl: Niektóre elementy nie są obecne.

en: No line to import.
pl: Brak wiersza do importu.

en: No item to import.
pl: Brak elementu do importu.

en: Nothing to import.
pl: Brak danych do importu.

en: Use of a previous line term.
pl: Użyj terminu z poprzedniego wiersza.

en: Updated new term.
pl: Zaktualizowany nowy termin.

en: Unchanged term.
pl: Niezmieniony termin

en: For performance reasons, it is recommended to disable some other taxonomy related modules before import of big taxonomies and to reactivate them after process.
pl: Ze względu na wydajność, zalecane jest wyłączenie niektórych innych modułów powiązanych taksonomicznie przed importem dużych taksonomii i aktywować je po procesie.

en: Import taxonomies, hierarchical structure or simple lists of terms and properties with CSV file or text.
pl: Importuj taksonomie, strukturę hierarchiczną lub prostą listę terminów i właściwości z plikiem CSV lub tekstem.

en: In a local file
pl: W lokalnym pliku

en: In a distant file
pl: W zewnętrznym pliku

en: Enter the url (http, ftp, file, path...)
pl: Wprowadź url (http, ftp, plik, ścieżka...)

en: Full term definitions
pl: Pełne definicje terminu

en: Vocabulary doesn't exist.
pl: Słownik nie istnieje.

en: Line contains empty items.
pl: Wiersz zawiera puste elementy.

en: Line contains items matching term name. A term can't be synonym, related, parent or child of itself.
pl: Wiersz zawiera elementy pasujące do nazwy terminu. Termin może byc synonimem, powiązany, nadrzędny lub podrzędny dla samego siebie.

en: A term has no semantic field parent.
pl: Termin nie ma nadrzędnego pola semantycznego.

en: Unknown predicate.
pl: Nieznany predykat.

en: Unmanaged predicate.
pl: Niekontrolowany predykat.

en: No predicate.
pl: Brak predykatu.

en: No name.
pl: Brak nazwy.

en: Term without name. Name is the only needed field.
pl: Termin bez nazwy. Nazwa jest jedynym wymaganym polem.

en: Line contains items matching first column term. A term can't be related to itself and a synonym may be different to it.
pl: Wiersz zawiera elementy odpowiadające terminowi z pierwszej kolumny. Termin nie może być powiązany sam ze sobą oraz może mieć inny synonim.

en: Duplicates will be ignored.
pl: Duplikaty będa ignorowane.

en: Duplicates are allowed.
pl: Duplikaty są dozwolone.

en: Line contains items matching term name. A term can't be related, parent, child or synonym to itself.
pl: Wiersz zawiera elementy pasujące do nazwy terminu. Termin może być powiązany, nadrzędny, podrzędny lub synonimem dla samego siebie.

en: Line contains duplicate synonyms.
pl: Wiersz zawierający zduplikowane synonimy.

en: Line contains duplicate parents.
pl: Wiersz zawiera zduplikowanych rodziców.

en: Line contains duplicate children.
pl: Wiersz zawiera zduplikowane dzieci.

en: Line contains duplicate related terms.
pl: Wiersz zawiera zduplikowane terminy powiązane.

en: Line contains empty vocabulary for related terms. They will be created in vocabulary of main term.
pl: Wiersz zawiera pusty słownik dla powiązanych terminów. Będą one stworzone w słowniku terminu głównego.

en: A semantic field cannot be related to terms.
pl: Pole semantyczne nie może być powiązane z terminami.

en: A term has many parents and one is a semantic field, what is impossible.
pl: Termin ma wielu rodziców z czego jeden jest polem semantycznym, co jest niemożliwe.

en: A semantic field cannot be a term synonym.
pl: Pole znaczeniowe nie może być synonimem terminu.

en: A term can have only one semantic field.
pl: Pole może mieć tylko jedno pole znaczeniowe.

en: New vocabulary has been created.
pl: Nowy słownik został stworzony.

en: A vocabulary has been duplicated.
pl: Słownik został zduplikowany.

en: Line !line_number of !total_lines processed: !line
pl: Wiersz !line_number z !total_lines przetworzony: !line

en: No more information reported about lines import.
pl: Nie zgłoszono więcej informacji o imporcie wierszy.

en: An error occurred during the export.
pl: Podczas eksportu wystąpił błąd.

en: Term names (ignore additional columns)
pl: Nazwy terminów (ignoruje pozostałe kolumny)

en: First level parents
pl: Element nadrzędny

en: First level children
pl: Element podrzędny

en: Term names
pl: Nazwy terminu

en: Source content: "!import_format".
pl: Zawartość źródłowa: "!import_format".

en: Existing terms choice: "!import_items".
pl: Wybór istniejących terminów: "!import_items".

en: Unknown import format. Change "Source content" option.
pl: Nieznany format importu. Zmień opcję "Source content".

en: Unknown export format. Change "Export format" option.
pl: Nieznany format eksportu. Zmień opcję  "Export format".

en: Unable to write to file.
pl: Niemożliwe do zapisania do pliku.

en: Line contains too many items.
pl: Wiersz zawiera zbyt wiele elementów.

en: Vocabulary doesn't exist. When you duplicate or import into an existing vocabulary, option 'vocabulary_id' should contains true vocabulary id.
pl: Słownik nie istnieje. Gdy duplikujesz lub importujesz do istniejącego słownika, opcja  'vocabulary_id'  powinna zawierać prawdziwe id słownika.

en: Use this form to export a taxonomy, a structure or a list of terms to a simple <a href="!link" title="Wikipedia definition">CSV</a> file.
pl: Użyj tego formularza, aby wyeksportować taksonomię, strukturę lub wykaz terminów do prostego pliku <a href="!link" title="Wikipedia definition">CSV</a> .

en: « , » (Comma)
pl: « , » (przecinek)

en: « ; » (Semicolon)
pl: « ; » (Średnik)

en: «   » (Tabulation)
pl: « » (Tabulacja)

en: «   » (Space)
pl: « » (Spacja)

en: « ¤ » (Currency sign)
pl: « ¤ » (Znak waluty)

en: « " » (Quotation mark)
pl: « " » (cudzysłów)

en: Alphabetic order
pl: Porządek alfabetyczny

en: 1. What do you want to export?
pl: 1. Co chcesz eksportować?

en: See <a href="!more_help_link">advanced help</a> for informations about formats.
pl: Zobacz <a href="!more_help_link">pomoc zaawansowaną</a> aby uzyskać informacje o formatach.

en: All vocabularies
pl: Wszystkie słowniki

en: Choose the delimiter to use in the CSV file.
pl: Wybierz jaki separator użyć w pliku CSV.

en: Line ending
pl: Zakończenie wiersza

en: Choose the end of line to use.
pl: Wybierz, który koniec wiersza użyć.

en: Choose order of exported terms.
pl: Wybierz kolejność eksportowanych terminów.

en: Full term definition and links
pl: Pełne definicje terminów i odnośniki

en: Update existing term (avoid duplicate terms)
pl: Aktualizuj istniejące terminy (unikanie duplikatów)

en: 4. Which vocabulary do you want to import into?
pl: 4. Do którego słownika zaimportować treść?

en: 5. When a term exists, what to do with it?
pl: 5. Co zrobić z terminem gdy już istnieje?

en: 3. How is your source formatted?
pl: 3. Jak jest sformatowany plik źródłowy?
